Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vibrační plošina

Vibrační plošina

Health and Beauty (Dream Healther)

plosina.jpg

  • Asi to znáte, chcete pro sebe něco udělat ale chybí Vám čas, komu by v dnešní době nechyběl.
  • Objevili jsme pro Vás tohle cvičení. Abychom o něm měli co napsat, vyzkoušela jsem ho za Tebe. Mým cílem bylo zpevnit tělo, obzvláště oblast břicha a boků. Co se o přístroji píše?
  • „Lipolytický vibrační přístroj dokáže podpořit spalování tělesného tuku, zejména z oblasti okolo břicha a dokonce i z vnitřních orgánů, čehož se klasickým cvičením dosáhne jen těžko. Dream Healther dokáže díky vibracím zrychlit metabolismus, což tělo zeštíhluje a působí i proti celulitidě. Ale nejen to. Kromě toho, že si vypracujete pěknou postavu, je tato terapie i zdraví prospěšná: zvyšuje pružnost svalů a ohebnost kloubů. Hodí se pro zdravé ženy (kromě těhotných) i muže jakéhokoli věku. Technologie je založená na vibracích, jejichž intenzitu nastavujeme podle zdatnosti klienta. Na první pohled máte pocit, že stroj cvičí za vás. To je ale velký omyl.“
  • Aby byl účinek znát, je potřeba chodit častěji. Máš možnost si v této akci zakoupit více voucherů a chodit cvičit třeba 2x týdně. Přístroj nevypadá nijak složitě. Jedná se o vibrační desku, na kterou si stoupneš, chytíš se madel a po zapnutí začne přístroj vibrovat do stran. Jedna terapie trvá dvacet minut a skládá se z několika pětiminutových cyklů.
  • Funguje to?
  • První výsledky začaly být vidět zhruba po třech týdnech. To dokázalo i měření. Po měsíci jsem ztratila v pase několik centimetrů a zpevnilo se mi břicho. Jedná se o účinnou metodu, která se zdá z počátku lehká ale věřte mi že opak je pravdou. Proto ale funguje!

Nyní v akci :   pro všechny klientky, které podstupují hubnoucí proces s CAMBRIDGE  je 20 cvičení po 20 minutách za 1000,- Kč :-)

Platnost zakoupené permanentky je  6 měsíců.

Vhodné i jako dárkový  poukaz. 

 Akce na celé jaro :                                                    25 x cvičení na 20 minut  jen za 1 490,- Kč.