Jdi na obsah Jdi na menu
 


Remodelační masáž břicha

 

Každý z nás si určitě chce udržet organismus v dobré kondici, zejména bříško . . .

Je důležité nastolit rovnováhu v následujících oblastech. Pro dokonalé okysličování tkání je důležité správné dýcháni. Při každodenním shonu a stresových situacích je dýchání  naprosto nedostatečně a velice povrchové. Proto je dobré se nekolikrát za den na chvilku zastavit a soustředit se na hluboké dýchání. Toto zastavení  příjemně osvěží, uvolníme křečovité držení těla a  mnohem lépe se pak  dokážeme soustředit  na další činnosti. Prohloubení dýchání nám pomáhá  podpořit i fyzickou  aktivitu podporující krevní oběh, správnou činnost lymfatického systému a samozřejmě i výdej energie. Nežádoucí váhové přírustky si způsobujeme nedostatkem pohybu, zanedbáváme správné stravovcí návyky a nedodržujeme velmi důležitý pitný režim.

Pokud je náš organismus dehydrovaný, přidušený nesprávným dýcháním a živený nevhodnou stravou a stravovacím režimem, nemůžeme očekávat zlepšení neutěšeného stavu. Musíme proto pamatovat na zeleninu, ovoce, vlákninu a vitamíny v naší stravě.

Pro vymodelování pěkného bříška je nutná spolupráce.  50% je naše práce a 50% je Vaše změna k lepšímu životnímu stylu. Ale jde to a není to nic složitého a obtížného.

Remodelační masáž se skládá ze 4 fází úzce souvisejících  s výše uvedeným . . .

1. fáze: dýchací cvičení, které podpoří nejen okysličení tkání, ale především  stimuluje hlavní lymfatický systém. Zaměstnáme nejdůležitější dýchací sval, který svou činností  nastimuluje funkci hrudních mízovodů.

2. fáze : - drenážní hmaty -  podpoříme vhodnými hmaty regionální uzliny lymfatického systému

3. fáze : tato fáze je věnována technikám stimulujícím a podporujícím zažívání a vylučování, zaměřená na  oblast jater, žaludku, tlustého a tenkého střeva.

4. fáze : tato fáze je remodelační, provádí se intenzivními masážními technikami

Je nutné vzít na vědomí, že masáž je prováděna  na zóně životně důležitých orgánů a je nezbytné přísně dodržet kontraindikace.

Kontraindikace : těhotenství

                           pooperační a posttraumatické stavy

                           jakákoliv bolest břicha !

                           onemocnění vnitřních orgánů

                           horečnaté a infekční stavy

                           menstruace

Vhodné doporučení:  2 hodiny před masáží nejíst a nepít, po masáži se nekoupat a pokud možno nespotit se. 

Na závěr masáže se provádí speciální solný zábal, který se odstraní aktivátorem působícím dalších 24 hodin. Druhý den může být kůže citlivá na dotek, ale je to důsledek intenzivního působení na modelovaná místa. Výsledkem je úbytek 1 až  2 cm na obvod a 1 až 2  kg na váze. Lze absolvovat 2 masáže běhen týdne.

  

 

 

 

Délka masáže je cca 90 minut včetně zábalu 
                              a cena  659,- Kč.

 

Akce  :

permanentka na 3 masáže   za  1 200,- Kč

 

 

Jsme tu pro  Vás   . . .