Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

 Zde můžete psát své dotazy, či připomínky rádi Vám odpovíme!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

All internet will be CRASHED with XEvil!?

(Mashaunows, 30. 1. 2018 9:56)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.


oceanzdraviakrasy.cz

See also:
captcha earn Yandex Captcha 412

Revolutional package XRumer 16.0 + XEvil 3.0 bypass ANY Captcha

(Twilaswall, 26. 1. 2018 16:22)

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

P.S. XEvil 4.0. recognize ReCaptcha2 too !

perfektní relax při masáži

(Jana, 19. 4. 2015 9:17)

Paní Irenko, moc děkuji za super masáž. Byla jsem na různých masážích, ale prožitek u Vás předčil očekávání. Konečně vím, kde za své peníze dostanu skvělou službu. Cítím se bezvadně a to díky Vaší energii. Díky a těším se na příští týden na další masáž. Jana

Re: Prodlužování řas

(I.I. Lacinová Kolářová, 10. 1. 2014 22:19)

Vaše spokojenost nás velmi těší a jak už jsem psala na Fb " uděláme vše, co Vám na Vašich krásných očích uvidíme". Těšíme se na Vás, Miládko.

medová masáž

(Jana, 26. 11. 2013 7:40)

Milá Irenko, díky za bezvadnou medovou masáž. Je mi skvěle a všem opravdu vřele doporučuji. Už mám další termín masáže. Díky za Vaše skvělé služby, je mi u Vás moc a moc dobře.

OCHUTNÁVKA

(Renata, 14. 6. 2013 20:21)

Děkuji za ochutnávku, byla jsem velmi mile překvapena.

depilace cukrovou pastou.

(Iveta, 13. 6. 2013 16:08)

Chci poděkovat za perfektní depilaci celého těla. Byla jsem už 3x, chloupky rostou jen velmi pomalu a hlavně, nikde žádný pupínek jako po běřném oholení. Na léto do plavek je toto oetření naprosto ideální. Děkuji za profesionální přístup a všem vřele doporučuji. Iveta

perfektní vibrační plošina.

(Mirka, 18. 5. 2013 9:31)

V tomto salonu je perfektní vibrační plošina. Na první pohled je zřejmé, že cvičíte na přístroji, který vám rozhodně nemůže ublížit a jde o profesionální přístroj i přístup personálu. Cvičím 20 minut denně a po 5 cvičeních je znát jak se mi tělo formuje a hlavně přestali mně bolet záda. Dopuručuji všem, co chtějí něco udělat se svou postavou rychle a s výsledkem. Jo a mají 50% slevu na permici, to je úžasné, levnější nikde jinde není.

Remodelační masáž břicha s úžasným úbytkem

(Karla, 24. 4. 2013 17:46)

V mém věku je problém dát dolů třeba jen kilčo. Nevěřila jsem, ale je to tak. Jedna remodelační masáž a mám dole 2,5 cm na obvodu břicha. Je to super a těším se na další. Díky pani Kolářová.

" medovka "

(Jaroslava, 5. 4. 2013 11:54)

Vážená paní Irenko, moc děkuji za včerejší medovou masáž. Nic tak skvělého jsem v poslední době nezažila. Jsem jak vyměněná. Příští týden si ji zopakuji, po zimě je to perfektní detoxikace. Ještě poděkování od kamarádky: byla u Vás na medové masáži obličeje kvůli dutinám. Je v pořádku a problém s ucpanými dutinami je minulostí. A to byla na masáži jen jednou! Máte zlaté ručičky, děkuji, že jste. Jarka

Otevírací doba

(Lucka, 28. 3. 2013 17:45)

Mám ráda vaše masáže i zábaly nejraději si však užívám vibrační plošiny jen nemoc mě tuto skvělou aktivitu zakáže, vždy nadšeně pozoruji jak celulitida zmizí bohužel po delším vynechání třeba při chřipce hned zase potvora vyleze. Chtěla jsem znovu nadšeně jít na healter, ale nemohu najít zde vaši změněnou otevírací dobu, ale zřejmě máte stále do 17h. jen nevim od kolika otevírate? Možná by bylo fajn tuto informaci sem doplnit :-) vím, že to dá hodně práce všechny ty akce, slevy a celý provoz a navíc ještě řešit internetové stránky, děkuji moc už se těším až se přijdu vyklepat.

Re: Otevírací doba

(I.I.Lacinová Kolářová, 1. 4. 2013 18:36)

Vážená Lucie, vše je už v pořádku, provozní doba je na stránkách. Pokud budete chtít termín mimo tuto dobu, je to na dohodě, rádi vyhovíme. Těšíme se na Vás. I.I. lacinová Kolářová

masáže pro seniory

(Kačka, 25. 11. 2012 17:31)

Jste bezva, děkuji za tuto perfektní akci, zítra jsem u vá pro 2 permanentky pro babičku a dědu. Rehahabilitaci nechtějí a takhle můžou chodit společně relaxovat a zároveň jim to pomůže k lepšit zdravotní potíže. Děláte masáže pro 2 na jeden čas?? Kačka

brazilsá depilace

(Ivan, 24. 8. 2012 8:55)

Kamarádi, mám za sebou brazilskou depilaci v tomto salonu. Skvělý výsledek a profesionální přístup. Doporučuji.

Lymfatická masáž

(Michaela, 24. 4. 2012 16:43)

Lymfatická masáž je bomba. Vždycky se po ní cítím odpočinutá a mám pocit lehkosti. Prostředí salonu je velmi příjemné, čisté, útulné, stejně tak mile působí i paní kosmetička. Byla jsem už i jinde, jenže tam nebylo čisto ani příjemně. Tady je to ovšem jiný případ a to velmi pozitivní. Sice do Děčína dojíždím z České Kamenice, ale zkusím i další nabízené služby a budu jezdit dál.

Re: Lymfatická masáž

(I.I.Lacinová Kolářová, 29. 4. 2012 12:32)

Děkujem za Váš komentář, těší nás Vaše spokojenost a věřím, že budete spokojena i s dalšími službami. Přeji krásné jarní dny.

Čokoládová masáž

(Romana, 2. 4. 2012 23:23)

Skvělý zážitek, dokonale uvolněná a nabitá energií...všem doporučuji!!! Je to tady perfektní!!! Děvčata díky. Romana

poděkování . . .

(Lenka, 28. 3. 2012 22:32)

Děvčata, moc díky za Vaše služby! Už dlouho jsem se necítila tak skvěle, opečovávaná, hýčkaná no prostě, nemá to u Vás chybu.
PS. rada ostatním . . . neváhejte a vyzkoušejte. Podlehnete jako já. Cítím se skvěle.