Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kavitační přístroj

 Kavitační přístroj Med Contour

 

Kavitační přístroj Med Contour vyhrál zlatý pohár Interbeauty 2010.

 Hlavice kavitčního přístroje  je  obloukovitého tvaru se dvěma emitory. Přisátím na pokožku vytváří kožní řasu, takže ultrazvuk prochází jen do tukového polštáře a nemůže tedy dojít k poškožení vnitřních orgánu . To se nedá říci o ostatních přístrojích s jedním emitorem a pracujících na bázi radiofrekvence. Tvar této hlavice je jedinečný a patentovaný, takže jej nemá žádný jiný kavitační přístroj.

Pro efektivní využití kavitace je nutné následné ošetření lymfodrenážní masáží.

To, zda je člověk, který vám kavitaci provádí, skutečně odborník, poznáte už podle toho, že  Vám na začátku ošetření otevře masáží lymfatické cesty.

 

Nová, bezpečná a efektivní kavitační liposukce s velkými výsledky v krátkém čase.

Ošetření s použitím systému MED CONTOUR se provádí pomocí zvláštního ultrazvukové hlavice, která  má mírně vydutý tvar se dvěma  ultrazvukovými  emitory,  umístěnými  částečně proti sobě. Tento aplikátor je spojen s vakuovou pumpou, která vytváří sání a tím přitahuje tukovou tkáň k sobě. Působení ultrazvuku se tak soustřeďuje na tu část, která je nadzvednuta vakuovým systémem, a je tak zajištěno neobyčejně bezpečné a efektivní ošetření.

 

 

MED CONTOUR tak může postupně odstraňovat lokalizovaný tuk bezpečným, příjemným a efektivním způsobem. Bezbolestně a bez nutnosti regenerace následně po ošetření poskytuje okamžité a viditelné výsledky a přitom stimuluje přirozený proces metabolismu lipidů. Po každém ošetření je možné pozorovat viditelnou redukci objemu ošetřených oblastí.

 

 

Zařízení Med Contour

je vybaveno nástavcem určeným pro otevírání lymfatických uzlin a pro lymfadrenážní masáž: poskytuje příjemnou masáž s velmi dobrým drenážním účinkem a reaktivuje lymfatický oběh. Lymfatická drenážní masáž pomáhá tělu eliminovat tekutiny a odpadní látky vzniklé při kavitačním ošetření přes lymfatické uzliny. Tento účinek má zásadní důležitost pro vstřebávání tkáně, která byla předtím ošetřena ultrazvukovým nástavcem, protože zrychluje proces likvidace zbytého tuku. Tento způsob rovněž působí velmi příznivě na játra, která by byla jinak přetížená.

 

 Kavitační aplikátor

kavitace2.jpg

 

Tuková tkáň se zvedne a přisaje se na dva ultrazvukové emitory, které díky speciálnímu sklonu polštářků působí do hloubky a zasahují tukové buňky v cílové oblasti.frekvencí ve spojení s podtlakovým půsoím nástavce a výkonem polštářků umožňuje bezčné, pohodlné a účinné působení.

  • Výkon každého polštářku 3 W/cm˛
  • Ultrazvuk o frekvenci 1 MHz
  • Modulace od 20 do 60 KHz

 

Drenážní aplikátor

kavitace3.jpg

Zařízení Med Contour je vybaveno nástavcem určeným pro otevírání lymfatických uzlin a pro lymfadrenážní masáž: poskytuje příjemnou masáž s velmi dobrým drenážním účinkem a reaktivuje lymfatický oběh. Lymfatická drenážní masáž pomáhá tělu eliminovat tekutiny a odpadní látky vzniklé při kavitačním ošetření přes lymfatické uzliny. Tento účinek má zásadní důležitost pro vstřebávání tkáně, která byla předtím ošetřena ultrazvukovým nástavcem, protože zrychluje proces likvidace zbytého tuku. Tento způsob rovněž působí velmi příznivě na játra, která by byla jinak přetížená.